Новини світу. 25 березня. Президент Венесуели Уго Чавес вилітає на Кубу для проходження курсу радіотерапії.

Уго Чавесу проводитимуть радіотерапію

Про це він оголосив у суботу під час засідання кабінету міністрів, показаного місцевим телебаченням.

“Сьогодні ввечері вирушаю в Гавану, щоб за рекомендацією лікарів і моєї політичної команди вже завтра почати радіотерапію як доповнення до операції, яку мені зробили чотири тижні тому”, – сказав Чавес.

У п’ятницю президент повідомив, що йому зняли шви, накладені після проведеної на Кубі хірургічної операції. Під час телефонної розмови зі студією телеканалу “Венесолана де телевісьон” він заявив: “ракове захворювання не впорається зі мною, з народом і революцією, я буду жити і залишуся з вами ще багато років”.

Минулого тижня лідер болівійської революції повернувся на батьківщину з Куби, де йому зробили третю за останні вісім місяців хірургічну операцію. На початку березня він оприлюднив результати медичних аналізів, які підтвердили, що утворення, видалене у нього під час цієї операції, прямо пов’язане з колишньою злоякісною пухлиною.

“Проведений з науковою точністю патологічний аналіз повністю видаленої пухлини, як і передбачалося, підтвердив, що вона є рецидивом спочатку діагностованого раку”, – повідомив президент, відзначивши, що ці результати його “зовсім не здивували, оскільки це було найбільш ймовірно”.

У той же час, за словами Уго Чавеса, аналіз не “показав ушкоджень, пов’язаних з раком, ні в прооперованій зоні, ні в сусідніх органах”. Слідом за тим, як зростуться шви після операції, повідомив президент, він почне проходити курс радіотерапії тривалістю по годині на день.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.