Новини технологій. 26 березня. Віце-президент з дизайну Samsung впевнений, що в майбутньому компанія зможе створити епохальний продукт, такий, яким став iPhone.

У будь-якого дизайнера є гордість, тому він не копіюватиме існуюче

Віце-президент з дизайну в мобільному підрозділі Samsung Electronics Мінхеук Лі (Minhyouk Lee) прокоментував претензії Apple, яка в квітні 2011 р. звинуватила конкурента в «зухвалому копіюванні» дизайну її пристроїв.

За словами Лі, який почав співпрацювати з Samsung в 90-ті роки з розробки дизайну автомобілів в спільному підприємстві з Renault, смартфони Galaxy S були створені з нуля, і якщо вони і схожі на щось, то лише на власний смартфон Samsung – Omnia, – випущений в 2008 р.

«Я зробив тисячі начерків і сотні прототипів. Невже я б міг називати себе дизайнером, так довго валяючи дурня», – заявив Лі в інтерв’ю виданню Chicago Tribune.

Топ-менеджер спростував звинувачення Apple, додавши, що у будь-якого дизайнера є гордість, тому він не буде копіювати щось існуюче.

Лі також зізнався, що він поки не дотягує до рівня Джонатана Айва, глави з дизайну в Apple, на рахунку якого всі найуспішніші культові продукти компанії, включаючи iPhone.

«Я думаю, що одного разу Samsung випустить подібний культовий продукт. Проте недостатньо створити хороший продукт, ще треба ще й представити його вчасно. Технології повинні спершу досягти того рівня, який дизайнер втілив в концепті, – сказав Лі. – Упевнений, що в Samsung буде продукт, який позначить нашу епоху. І я сподіваюся, що буду одним з його авторів».

Лі є наймолодшим старшим топ-менеджером в компанії Samsung. Його вік – 40 років. І він з тих людей, які здатні вплинути на корпоративну культуру: змусити компанію створити революційний продукт, замість того щоб розвиватися еволюційно.

За матеріалами cnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.