Новини політики. 4 березня. Вибори президента Росії стартували в найівнічніших регіонах Далекого Сходу Росії.

У віддалених районах Росії голосують

Зокрема, на Чукотці відкрилися 57 ділянок, на яких чекають близько 36 000 виборців. В окружному виборчкомі повідомили, що в регіоні достроково заповнили бюлетені більше 1,8 тияч. жителів, в основному віддалених і важкодоступних сіл і селищ, оленярі в бригадах. Більше 700 виборців взяли відкріпні посвідчення. Тим, хто вперше голосує, на ділянках вручатимуть подарунки.

У регіональному виборчкомі сподіваються, що погода в неділю не підведе. За словами представника комісії, в Анадирі тепло і сонячно. А ось в Чукотському районі сильний вітер, морозно.

«Погода на Чукотці непередбачувана, але будемо сподіватися, що сьогодні негода обійде наш регіон стороною, і всі прийдуть на вибори», – відзначило джерело.

На Колимі в єдиний день голосування відкрилися 92 стаціонарних виборчих ділянки та 11 – на суднах, які перебувають на промислі в Охотському морі. За даними обласної виборчої комісії, одними з перших позначки у бюлетенях поставлять пацієнти Магаданської обласної лікарні, пологового будинку, які не зможуть прийти на дільниці.

«Чисельність виборців в регіоні – близько 119 000 чоловік. Достроково проголосувало більше 1700 чоловік, за відкріпними посвідченнями – понад 600», – повідомив голова облвиборчкому Володимир Єпіфанов.

На Камчатці достроково за одного з кандидатів на пост глави російської держави проголосували близько 7000 осіб, з яких понад 5500 – рибалки 127 судів. Всього ж в регіоні вранці 4 березня свої двері відкрили 196 виборчих дільниць. У Камчатському краї правом обирати мають близько 250 000 чоловік.

Джерело Газету.ру 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.