Новини політики 20 березня. Російська опозиціонерка Валерія Новодворська впевнена, що у Путіна не залишилося важелів впливу на Україну.

Валерія Новодворська

“Щоб не намагався (Путін), на Україну у нього не вистачить ресурсу. Чечню дуже довго завойовували, в Грузії зупинилися. А Україна занадто велика – як для прямої окупації. Европа такого не витримає – це вже занадто небезпечно для неї самої, дуже близько. Ні, на Україну у нас визначено сил не вистачить. Та навіть на Молдову не вистачає!

Він буде всякі дрібну гидоту робити, палиці в колеса сунути. Загалом, як і раніше. Нормального президента обирайте – тоді Путін не підкрадеться! “, – сказала Новодворська.

“У Путіна не залишилося ніяких важелів впливу на Україну. Він обіцяв, здається, даром дати газ, нафту. Але ми побачили, що не дає. Довгий рахунок йде дружбу запас. Ні, він не буде давати безкоштовно, і не буде знижувати ціну. Все буде продовжуватися в тому ж ключі. Московські бандити проти донецьких бандитів. І донецькі бандити, здається, нічого не збираються поступатися”, – зазначила Валерія Новодворська.

Джерело Цензор.НЕТ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.