Новини світу. 2 березня. «Команда смерті» з шести медичних фахівців подорожуватиме по Нідерландам.

вакцина, лікар
Евтаназія проводиться за допомогою смертельної ін'єкції

Вони виконуватимуть останню волю важко хворих людей, готових піти з життя, але яким лікарі відмовили у праві померти.

Вбивство в ім’я милосердя – така мета команди з шести експертів, які проводять евтаназію на дому. Нідерланди – це перша країна в світі, в якій в 2002 році була легалізована евтаназія, або відхід з життя за допомогою медичних фахівців. Відтоді 3100 пацієнтів на рік користуються своїм правом на смерть.

На цьому тижні почала свою роботу пересувна команда, до послуг якої можуть вдатися люди, відповідні цілому ряду критеріїв. Головна умова – пацієнту повинен був відмовити його власний лікар. За прогнозами, фахівці безкоштовно допомагатимуть 1000 хворим на рік, а з лютого вони вже отримали 70 «замовлень» по телефону.

Щоб отримати дозвіл на законне самогубство, пацієнт повинен прийняти рішення в здоровому глузді. Сім’ям не дозволяється просити про смерть своїх родичів. Також, самогубство допустимо лише в тому випадку, якщо пацієнт смертельно хворий і переносить тяжкі страждання, про що повинні дати висновок мінімум два лікарі.

Евтаназія проводиться за допомогою смертельної ін’єкції, після якої пацієнт засинає, а його серце і дихання зупиняються. Про кожен подібний випадок доповідають в спеціальну комісію, що складається з лікаря, юриста і експерта з етики.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.