Новини України. 1 березня. На початку року виборів до Верховної ради політичні новини не займають багато місця.

Владі і виборам не присвячують телевізійний час

Головні теми новин лютого – катастрофи, аварії та аномальні морози.

Тільки кожне п’яте повідомлення в новинах стосується політики, а тема виборів-2012 взагалі не обговорюється. Про це свідчить дослідження “Моніторинг українських новин”, проведений Академією української преси за участю співробітників Інституту соціології Національної академії України (НАН) України.

Згідно з дослідженням, два різновиди подій домінують в новинах лютого: катастрофи / ДТП (16%), а також морози і хуртовини – 15%.

Напруженість у відносинах Росії та України з проблем газу, сиру і двосторонніх відносин сумарно охоплює 10% згадуваних подій.

Про вибори-2012 йшлося тільки в контексті інших подій (2%), тобто ні разу ця тема не була головною подією. Касетний скандал у ВР не став резонансною подією тижня, інформації про нього не більше, ніж про літній європейській першості з футболу (2%). На такому ж рівні телеканали інформували про виступ Віктора Януковича у Верховній Раді.

Як і у вересні минулого року увага телеканалів до реформ в Україні мінімальна (1%), як і до обрання нового уповноваженого з прав людини (2%).

Джерело Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.