Новини світу. 10 березня. Британський суд постановив конфіскувати особняк, що належить синові вбитого лідера Лівії Муамара Каддафі – Сааді.

Бенефіціантом компанії Capitana Seas Сааді Каддафі

Будівля розташовується в одному з найбагатших районів Лондона – Хемпстеді.

Особняк вартістю в 15 мільйонів доларів конфіскований незважаючи на той факт, що формально він належить британській компанії Capitana Seas, зареєстрованої на Британських Віргінських островах.

Однак суд Лондона встановив, що бенефіціантом цієї компанії є третій син Каддафі – Сааді Каддафі. “Житлова власність була придбана на гроші, отримані незаконним шляхом”, – підкреслила суддя, оголошуючи про своє рішення.

Ні сам 39-річний Сааді Каддафі, який перебуває зараз в Нігері, ні представники компанії Capitana Seas на суд в Лондон не прибули. Тим часом адвокат Мохамед Шабаб, що представляв на процесі новий уряд Лівії, заявив: “нинішній суд показує, що ера, коли диктатори і їх сім’ї могли використовувати народні засоби для власного збагачення, закінчилася”.

Нинішня конфіскація майна сім’ї Каддафі є першим подібним випадком. Очікується, що за ним підуть аналогічні численні рішення в країнах Євросоюзу.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.