Новини України. 21 березня. У Миколаєві слідчі провели обшук в квартирі, де сталося зґвалтування Оксани Макар. В результаті були отримані важливі докази проти ґвалтівників.

У загальній камері жоден з ґвалтівників собі місця не знайде

У миколаївській міліції повідомили, що до проведення обшуку у слідства не було доказів проти ґвалтівників, а слів потерпілої і зізнань заарештованих для суду недостатньо.

“У лікарні в Оксани Макар взяли необхідні аналізи, але виділень органів секреції підозрюваних в мазках не виявлено. Звинувачення в зґвалтуванні може розпастися”, – заявило джерело в слідчих органах.

Зазначимо, що під час одного з допитів насильники заявляли, що користувалися презервативами.

У суботу, 17 березня, слідство отримало санкцію на обшук в квартири Максима Присяжнюка, де і стався злочин.

У той же час, разом з обшуком квартири, криміналісти в черговий раз оглянули місце, де була знайдена потерпіла.

“При огляді квартири були знайдені кілька використаних презервативів. Це неймовірно цінний доказ, і тепер ми зможемо з абсолютною точністю сказати, хто з підозрюваних брав участь у зґвалтуванні, а хто ні”, – стверджує слідчий, який веде цю справу.

Крім того, експерти встановили, що на будівельний майданчик Оксану Макар тягли всі троє нелюдів.

Нагадаємо, раніше вважалося, що непритомну дівчину виносив з квартири, ніс на будмайданчик і підпалював тільки один – Євген Краснощок.

“Він один просто фізично не зміг би перетягнути 65-кілограмову дівчину через майже двометровий паркан”, – заявив один з експертів.

“Це робили всі троє. Спочатку зігнули верх залізної огорожі, потім один заліз зверху і підтягував на себе несвідому дівчину. При цьому двоє його спільників підсаджували її знизу”, – стверджує криміналіст.

Джерело ТСН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.