Новини політики. 4 березня. Громадяни Росії, які проживають в Криму, почали голосування за кандидатів у президенти Російської Федерації.

Кримські росіяни почали голосувати

Зокрема, в консульстві відзначають, що всі дільниці відкрилися вчасно, незважаючи на несприятливі погодні умови в Криму. При цьому, російські дипломати підкреслюють, що, на даний момент, голосування проходить нормально, порушень не зафіксовано.

Нагадаємо, голосування на виборах президента РФ в Криму проходить на 13 виборчих дільницях, які відкрилися о 8 ранку за місцевим часом. Дев’ять дільниць знаходяться в Севастополі, інші – Сімферополі, Феодосії і двох селищах – Гвардійському і Качі. Жителі Ялти, Керчі, і Євпаторії зможуть проголосувати на виїзних виборчих пунктах, які будуть працювати з 10:00 до 14:00 за місцевим часом.

Як повідомлялося, сьогодні 4 березня, росіяни вибирають президента. Ця виборча кампанія унікальна, насамперед, тим, що вибирати главу держави росіяни вперше будуть на шість років, а не чотири, як це було раніше.

Весь процес голосування майже на всіх виборчих дільницях буде транслюватися в інтернеті. Крім того, більше третини виборчих дільниць будуть оснащені прозорими урнами.

Джерело УРА-Информ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.