Новини світу. 6 березня. У всіх районах КНДР проходять мітинги і демонстрації.

Мітинг в КНДР

Учасники мітингів заявляють про готовність “священною війною” відповісти на провокації південнокорейського режиму, що ображає гідність керівництва народної республіки”.

У понеділок такі мітинги відбулися в провінціях Пхенан-Намдо і Хванхе-Намдо. Представники збройних сил, партійних і народних комітетів, які вмступили на них, відзначали, що армія і народ “чекають наказу, щоб змести з південнокорейської землі групу зрадників на чолі зі зрадником Лі Мен Баком/президент Республіки Корея/, що ганьблять честь керівництва КНДР”.

На мітингах прозвучали заклики “знищити групу Лі Мен Бака” і “забезпечити надійний захист Центрального комітету Трудової партії Кореї на чолі з дорогим і шановним Кім Чен Іном”.

На масовому мітингу в Пхеньяні молодь дала клятву “вступити в ряди Корейської народної армії /КНА/, щоб взяти участь в “священній війні” проти південнокорейського режиму, який “насмілився образити честь вищого керівництва КНДР”.

На прес-конференції, яка відбулася в Пхеньяні, заступник начальника політичного управління Державного комітету оборони генерал-майор Гвак Чхоль Хі пояснив, що поліцейські, солдати і офіцери південнокорейської маріонеткової армії розвішували на казармах та інших військових об’єктах, у тому числі в місті Інчоне, плакати і гасла образливого для лідерів КНДР змісту. Крім того, вони використовували під час бойових стрільб в якості мішеней державний прапор народної республіки і портрети її керівників. Такі дії “переповнили чашу терпіння” бійців КНА, сказав він. Генерал відзначив також, що основною причиною напруженої обстановки на Корейському півострові є “політика конфронтації, яку проводить Сеул відносно співвітчизників на Півночі”.

Джерело ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.