Новини України. 17 березня. Сьогодні на території Пейзажної алеї активісти створили «алею ганьби».

Активісти захищають Пейзажну алею

До складу алеї ганьби «увійшли» Костянтин Грищенко та Олександр Попов, які, на думку молодих людей, не захистять пейзажну алею від забудови, передає НБН.

Варто відзначити, що глава КМДА Олександр Попов до початку мітингу прибув на пейзажну алею зробив офіційну заяву щодо того, що вона не буде забудована будівлями МЗС. Після цього Попов залишив територію однієї з головних визначних пам’яток Києва.

В рамках акції протесту молоді люди одягали маски Олександра Попова, Костянтина Грищенка, а також відомих кіно і мульт-героїв, які в невеликому перформансі билися між собою. Таким чином активісти продемонстрували, що чиновники «б’ються» за пейзажну алею, нічого не можуть вирішити і в підсумку вона може бути забудована.

Як повідомив один з організаторів мітингу Роман, акція повністю була організована за допомогою соціальних мереж.

«Коли я йшов сюди, то свою участь у зустрічі підтвердило трохи більше 1200 осіб», – сказав він.

Також за словами організатора, підписи, які сьогодні збиралися на захист пейзажної алеї, будуть направлені в МЗС, КМДА і Президенту.

Усього в мітингу брали участь близько 200 осіб, які розташувалися на невеликому майданчику алеї. Виступаючі вимовляли слова на захист одного з улюблених місць киян. Трохи пізніше на місце проведення мітингу прибула група активістів Київської організації ВО «Свобода», учасники скандували гасла на захист алеї, запалили дві димові шашки і через деякий час пішли. Варто зазначити, що мітингувальники не дали можливості виступити представникам деяких політичних сил, пояснюючи це тим, що не хочуть політизувати питання про захист місця від забудови.

Акція на захист пейзажної алеї почалася близько 10:30 і завершилася близько 12:00.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.