Новини авто. 23 березня. Автобусна компанія міста Цзіньхо (китайська провінція Чжецзян) навчить своїх водіїв, як розпізнати в автомобільному потоці дорогі машини.

Через автобуси руйнуються суперкари

На думку організації, відзначає Мотор, це дозволить значно скоротити аварії за участю суперкарів або розкішних седанів, в яких найчастіше бувають винні водії автобусів.

Необхідність показати своїм працівникам, як виглядають дорогі машини, виникла у зв’язку із зростанням кількості аварій за участю суперкарів. Коли винним визнається водій автобуса, транспортній компанії доводиться виплачувати у якості компенсації не більше 200 тис. юанів (приблизно 32 000 доларів США) за розбиту машину, проте це правило діє тільки для недорогих автомобілів. У випадку, наприклад, з «Роллс-Ройсом», ця сума може збільшитися до мільйона юанів (приблизно 160 тис. доларів).

Для того, щоб водії автобусів акуратніше їздили на дорогах і трималися подалі від дорогих машин, в офісі транспортної компанії, а також в кабіні автобусів з’явилися таблички. На них крупно зображені шильдики суперкарів і люксових седанів, а також подано інформацію про вартість машини в Китаї. Крім того, транспортна компанія проводить заняття, на яких «студенти» заучують назву марок і вартість машин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.