Новини України. 17 березня. Державна пенітенціарна служба України повідомляє, що у зв’язку із масовими зверненнями представників ЗМІ вчора, 16 березня, у згаданій установі відбувся попередньо запланований «День відкритих дверей» для представників ЗМІ.

ЗМІ вмовили показати їм Качаніську колонію

Під час візиту запрошені мали можливість ознайомитись з організацією роботи установи в цілому та по окремих її напрямках, зокрема з житловими умовами, організацією побуту, харчування, медичного супроводу, а також виробничою діяльності та культурного дозвілля засуджених жінок.

До програми ознайомлення з установою було включено відвідання таких об’єктів, як житлові приміщення, харчоблок, виробничі цехи, загальноосвітню школу, навчальний професійно-технічний центр, православний храм, клуб, бібліотека, крамниця, медико-санітарна частина, медико-реабілітаційний кабінет, кімната психоемоційного розвантаження, спорткомплекс, дільниця соціальної реабілітації.

В ході ознайомлення з установою журналістам було поінформовано про історію установи, а також про особливості діяльності установи в теперішній час.

Представники ЗМІ мали можливість отримати відповідь керівництва установи на запитання та поспілкуватись із засудженими жінками.

Також, журналісти мали можливість поспілкуватися з лікарями установи та інших лікувальних закладів (цивільних), які залучаються до лікування засуджених.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.