Новини культури. 23 березня. У Харкові відкрили перший центр сучасного мистецтва «Єрмілов-центр».

Василь Єрмілов, "Плани на майбутнє"

Назвали на честь художника авангардиста, харків’янина Василя Єрмілова, виставка картин якого почнеться 23 березня..

Відкриття «Єрмілов-центру» приурочили до дня народження українського і радянського художника-авангардиста, харків’янина Василя Єрмілова, на честь якого названий цей арт-майданчик.

Перша виставка в «Єрмілов-центрі» відкриється для відвідувачів у п’ятницю, 23 березня. Вона називається «Будівництво. Від конструктивізму до сучасного. Харків ХХ – ХХI ».

Проект об’єднує роботи авангардистів Василя Єрмілова (1894-1968) і Бориса Косарєва (1897-1994) і сучасних художників Харкова Віталія Куликова, Павла Макова, Артема Волокітіна, Романа Мініна, Гамлета Зіньківського, Аліни Клейтман. В експозиції представлені живопис, графіка, фотографія та відео-арт 2000-х, а також раритети 20-х років ХХ століття з музейних та приватних збірок.

«Це перший і єдиний центр сучасного мистецтва (у Харкові). Я думаю, що це як з “Пінчук-АртЦентр”. Ось він з’явився в Києві, і життя навколо нього закрутилася. “ПінчукАртЦентр” задав тему, змагальну в тому числі, – і пішов відгук. Так само може і повинно статися у нас в Харкові», – сказала директор Харківської міської художньої галереї Тетяна Тумасян.

За матеріалами ZN.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.