Новини України. 22 березня. Один зі слідчих, якому передали справу Оксани Макар вже після того, як всі троє гвалтівників опинилися під вартою, запевняє, що відпускали гвалтівників навмисне – сподівалися таким чином вийти на їх спільників.

Міліція виправдовується за те, що відпустили миколаївських гвалтівників

“Так, цих двох відпустили, але працювати з ними ніхто не перестав. Розумієте, в той вечір в барі з цією Оксаною, у якої, до речі десять приводів до міліції за самовільний відхід з будинку (в 13 років), крадіжки, вимагання, проституцію, було четверо хлопців. На ту квартиру її вели двоє, а два інших нібито пішли раніше”, – заявив слідчий, пише “Комсомольская правда в Украине“.

За його словами, у слідства були підстави вважати, що останні якщо й не брали участь в самому згвалтуванні, то точно про нього знали.

“Затримані про них нічого не сказали. Ось тому і було вирішено двох відпустити і встановити за ними стеження. Але піднявся галас, і операцію довелося перервати. Деякі досі впевнені, що в цій справі було замішано більше людей, ніж зараз перебувають під вартою”, – наголосив слідчий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.