Новини світу. 17 березня. Сотні греків скупчуються навколо вантажівок, щоб придбати мішок картоплі.

картопля
Греки стають в черги за картоплею

Явище, коли фермери продають картоплю споживачам безпосередньо, без посередників, вже назвали “картопляною революцією”.

Таким чином ціна на овочі знижується майже вдвічі, а це важливо, особливо в той час, коли Греція долає найбільшу в історії рецесію. Деякі супермаркети у відповідь також були змушені знизити ціни свої товари.

“Зарплати дуже низькі, податки – великі, а ціни на продукти невідповідні. Ми платимо багато грошей за основні продукти, такі як картопля. А це справжня картопляна революція”, – кажуть люди з черги за картоплею.

Греки очікують таку ж революцію з іншими основними продуктами харчування. За такою ж схемою можна організувати продаж рису, борошна і оливкового масла.

Це рух, який приносить вигоду обом сторонам: покупці отримують продукт за дешевшою ціною, а фермери заробляють на продажі своєї продукції, не сплачуючи при цьому великого податку для оптовиків.

“Посередники експлуатують нас, купуючи наші продукти за низькими цінами. Ми хочемо допомогти споживачам у цей важкий час”, – говорить фермер Стеліос Лоаннідіс.

В Афінах ця солідарність і рішучість дати відсіч є позитивним породженням кризи.

“Греки знаходять нові шляхи, нові ідеї, що робити з глибокою рецесією, відмовляючись прийняти статус-кво”, – передає кореспондент.

Джерело Обозреватель

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.