Новини України. 5 березня. Міська рада Дніпропетровська ухвалила рішення ввести єдиний одноденний і тижневий проїзні квитки на трамвай і тролейбус.

тролейбуси
У Дніпропетровську вписуватимуть ім'я і прізвище у квитки

Таке повідомлення зробив голова постійної комісії з питань транспорту, дорожнього господарства та зв’язку міськради Олександр Бєляєв. Як повідомляється, нові проїзні квитки будуть іменними – туди будуть вписувати прізвище та ім’я людини, яка придбала документ. При пред’явленні проїзного пасажири змушені будуть показувати документи, що засвідчують особу.

Крім того, як уточнив депутат, єдині квитки вводяться в першу чергу для зручності пасажирів, які їздять з пересадками. Таким чином громадяни зможуть протягом зазначеного терміну користуватися трамваєм і тролейбусом без обмежень. Одноденний квиток коштує 5 гривень, вартість квитка на тиждень становить 31,5 гривні.

На даний момент в Дніпропетровську на електротранспорті можна проїхати в один кінець за 1,5 гривні, на маршрутному таксі – 3 гривні, а в автобусах великої місткості – 2,5 гривні. В комунальне підприємство “Дніпропетровський електротранспорт” входять 2 тролейбусних і 1 трамвайне депо, обслуговують 14 трамвайних і 18 тролейбусних маршрутів.

Джерело Ура-Информ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.