Новини України. 29 березня. Нажахані люди не заспокоювалися, допоки вчені не забрали скелет та не з’ясували, чий він.

Дніпропетровці знайшли невідомий скелет біля озера

Мешканці приватного сектору у Дніпропетровську знайшли рештки невідомого звіра. Одразу вирішили, що то чупакабра.

Нажахані люди не заспокоїлися, допоки вчені не забрали скелет та не з’ясували, чий він. Дніпропетровці знайшли невідомий скелет біля озера. Пан Валерій пригадує: одразу вирішив, що це останки чупакабри, яка вбиває тварин.

“Отам розказували, що і душили, і кров смоктали. Я зразу на мобільник зняв, пішов жінці сказав. Самим цікаво, що ж воно за звір такий”, – розповів пан Валерій. Чий же це скелет, наполохані люди намагалися встановити за картинками в енциклопедіях. Але без допомоги вчених з’ясувати, що ж це був за звір, не змогли.

“Виявлені останки не належать ні собаці, ні кішці – це однозначно. Про це свідчить особлива приплюснута будова черепа, великий мозковий відділ”, – заявили науковці.

Фахівці кажуть, якби не міцний череп, це могла б бути такса. У тварини було довге тіло та короткі лапи. Переконані, що це хижак, який любить не бігати, а плавати. Щоби дізнатися напевне, останки відвезли до лабораторії. І тільки за кілька днів таємницю розкрили. Виявилося, що це – видра. Щоправда, чому тварина опинилася далеко від водойми, лишається загадкою.

“Напевно, зараз з рибою сутужно, тому тварина була змушена шукати собі їжу на суші. Чи то потрапила під машину, чи бродячі собаки напали”, – припускає доцент кафедри Аграрного університету Олександр Шулешко.

Псевдочупакабр у Дніпропетровську вже бачили. Торік у фермера на городі дивне лисе створіння з роздутим животом наминало кавун. Чоловік злякався, що воно накинеться на нього і виссе кров, тому щосили вдарив палицею по голові. Виявилося, що то був дуже хворий єнотоподібний собака, встановили зоологи.

Померла річкова видра має всі шанси стати зіркою. Її останки науковці планують увічнити в Музеї скелетів.

ВІДЕО

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.