Новини світу. 16 березня. Британські поліцейські, які тричі не здадуть залік з фізкультури, повинні піддаватися дисциплінарному та грошовому стягненням, говориться в доповіді, підготовленій на замовлення уряду Великобританії

Британські поліцейські змушені будуть худнути

Згідно з дослідженням, 64 відсотка службовців поліції Лондона страждають зайвою вагою або ожирінням, у тому числі пов’язаних з різними захворюваннями. З них у 44 відсотків просто зайва вага, а у решти – та чи інша ступінь ожиріння. Гладкі поліцейські можуть позбутися 8 відсотків зарплати, що для деяких фахівців складає до 3 тисяч фунтів на рік.

Доповідь було складено, щоб підготувати майже 20-відсоткове скорочення бюджету поліції. Крім жорстких заходів по відношенню до повних поліцейським, пропонується їх частіше звільняти, скоротити зарплату на випробувальний термін, збільшити пенсійний вік і пенсійні внески та підвищити вимоги до підготовки поліцейських.

Нововведення може сподобатися начальникам поліцейських управлінь, але навряд чи знайде розуміння у рядового складу. Як зазначив один з лідерів профспілки поліцейських, їм уже набридло постійне відчуття невизначеності і цілеспрямованих нападок уряду.

Джерело Лента.ру 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.