Новини світу. 31 березня. У Великобританії з’явилися перші постраждалі від бензинової паніки, а влада намагається заспокоїти власників автомобілів, які другу добу осаджують заправні станції.

Другу добу біля британських заправок шикуються довгі пробки

За добу продажі бензину збільшилися майже вдвічі, і на багатьох заправках він просто закінчився. Винуватця ажіотажу – королівського скарбника, чиє необережне висловлювання спровокувало автомобілістів, – уже закликають піти у відставку.

Другу добу біля британських заправок шикуються довгі пробки. На деяких станціях пальне і зовсім закінчилося. Здається, паніка передається вже по інерції. У союзі автомобілістів британців закликають заспокоїтися. Профспілка водіїв бензовозів спростував повідомлення про підготовку страйку. Але поки британці до умовлянь не прислухалися.

“Не люблю черги, я завжди заправлявся потроху. Зараз бак моєї машини майже порожній, кружляю по околицях у пошуках заправки, шукаю, де бензин є, може, тут мені пощастить”, – каже британський водій.

Винуватцем паніки став глава канцелярії уряду Великобританії і скарбник королівства Френсіс Мод. У середу він заявив: «Запасайтеся каністрами. Якщо водії бензовозів зважаться на страйк, з припасеним бензином ви протримаєтеся довше».

“Людям треба вживати якихось заходів, щоб запастися бензином. Звичайно, бігти на заправки не треба, адже у випадку страйку нас попередять за 7 днів”, – сказав Мод.

Але британці почули тільки першу фразу Мода “купуйте бензин”. У паливній лихоманці вже є постраждалі. У Північному Йоркширі жінка отримала опіки сорока відсотків тіла, переливаючи бензин на кухні власного будинку. В результаті в будинку почалася пожежа. Поділитися дефіцитним паливом її попросила донька.

Після цього випадку лейбористи з подвоєним зусиллям стали кликати Мода у відставку. Так що необережність у висловлюваннях – якість для політика дуже небезпечна – може коштувати йому посади.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.