Новини світу. 17 березня. Владислава Ковальова, засудженого до смертної кари за організацію теракту в мінському метро, вже стратили.

Ковальова стратили

Родичі отримали повідомлення з Верховного суду, відправлене 16-го березня.

Довідку про те, що вирок виконано, прислали на домашню адресу Ковальових у Вітебську. Лист з поштової скриньки дістала мати, Любов Ковальова

Говорити вона не може – тільки плаче.

«Ось тільки що мама з шухляди дістала. Верховний суд… від 16.03 лист… що вирок приведений до виконання… Мама його отримала. Вони його вбили, все було марно, все марно», – тільки й змогла сказати крізь сльози Тетяна, сестра Владислава Ковальова.

Нагадаємо, 14 березня стало відомо те, що Лукашенко прийняв рішення не милувати засуджених до смертної кари Дмитра Коновалова та Владислава Ковальова.

Чоловіки були засуджені до смертної кари за тероризм. 11 квітня 2011 на станції «Жовтнева» мінського метрополітену спрацював потужний саморобний вибуховий пристрій. 11 людей загинули на місці, ще четверо померли в лікарнях. Всього постраждало більше 300 осіб. Ковальов був засуджений за співучасть у тероризмі. За версією слідства, він знав про підготовку терактів, але не повідомив компетентним органам. Ковальов під час суду заявив про свою невинність.

Джерело Хартыя’97 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.