Новини світу. 16 березня. Готуючись до нової хвилі біженців з Сирії, Туреччина розглядає можливість створення буферної зони на прикордонних територіях.

Всього Туреччина готова прийняти до 45 000 біженців з Сирії

Про це говорить прем’єр-міністра Бешир Аталая. В даний час число офіційно зареєстрованих біженців в Туреччині становить 14 700 осіб.

Беручи до уваги зусилля міжнародного співтовариства, включаючи Лігу Арабських Держав, Туреччина погоджує свої дії відповідно до всіх норм міжнародного права, зазначив чиновник. Також Аталай зазначив, що Сирія прагне насильно запобігти витік біженців з країни: «Сирійська влада створює мінні поля і робить все, щоб біженці не перетнули кордон».

Близько 14 200 сирійських біженців уже розміщені в таборах в турецькій провінції Хатай. Ще 500 перевезені в новий табір для біженців в провінції Газіантеп. Серед біженців не тільки прості люди, а й колишні військові, включаючи перейшов на сторону опозиції генералітет. Найближчим часом в Туреччині будуть відкриті додаткові табори. Всього Туреччина готова прийняти до 45 000 біженців з Сирії.

Джерело   turkishnews.ru 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.