Новини світу. 21 березня. Головна мета французької влади – захопити Тулузького терориста живим, щоб передати його правосуддю.

Злочинець заявив про готовність "здатися в другій половині дня"

Як запевнив глава МВС Франції Клод Геан, злочинець на даному етапі вже не представляє загрози.

“Наша головна мета – передати його правосуддю, – сказав міністр.- Безумовно, ми прагнемо затримати його живим”. Переговори зі злочинцем зараз тривають.

Як повідомив Геан, терорист зажадав надати йому переговорний пристрій в обмін на пістолет. Він викинув у вікно пістолет “Кольт”, але, незважаючи на це, він як і раніше озброєний: у його розпорядженні знаходиться автомат, пістолет-кулемет та інша вогнепальна зброя.

За словами Геана, вступивши в переговори, злочинець заявив офіцерові поліції про готовність “здатися в другій половині дня”. Міністр зробив застереження, що “не знає, чи можна цьому вірити”.

Глава МВС зазначив балакучість терориста: в даний час він “переказує всю свою кримінальну кар’єру”. Крім того, міністр внутрішніх справ повідомив, що злочинець “раніше здійснював правопорушення на території Франції”.

Як стало відомо з джерел, близьких до розслідування, ім’я 24-річного вбивці – Мохаммед Мера. Він є громадянином Франції алжирського походження.

Квартал, де проводиться операція з його захоплення, як і раніше оточений поліцією, жителів поки не евакуйовано. Деякий час тому там пролунав вибух. За наявними відомостями, правоохоронці підірвали припаркований поруч автомобіль, який викликав у них підозри.

Один з жителів заблокованого дому повідомив, що зустрічав підозрюваного кілька разів. Йому він видався “ввічливим хлопцем” і навіть допоміг підняти диван в квартиру.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.