Новини світу. 4 лютого. Кандидат в президенти Росії і прем’єр-міністр Володимир Путін набирає 64,63% після обробки Центрвиборчкомом 59,43%.

Путін вже запрошує інших кандидатів до співпраці

Такі дані наводить телеканал “Росія 24”.

Геннадій Зюганов набирає 17,08%, Михайло Прохоров – 6,91%, Володимир Жириновський – 6,58%, Сергій Міронов – 3,72%.

Кандидати в президенти Росії Володимир Жириновський і Сергій Міронов заявили, що визнають результати виборів, згідно з якими в першому турі з великим відривом перемагає Володимир Путін.

“Ми вважаємо, що результати виборів реальні”, – сказав Міронов в ефірі одного з телеканалів, відповідаючи на питання, чи готовий він визнати результати виборів.

“Нинішні результати в цілому відповідають тим прогнозам, які ми отримали”, – заявив він.

Жириновський, в свою чергу, кілька разів уникав прямої відповіді на це питання, проте, зрештою, також сказав, що визнає підсумки виборів.

“Так, я змушений це зробити”, – заявив Жириновський, додавши, що, він уважно стежив за ходом голосування і ніяких серйозних порушень не помітив.

І Міронов, і Жириновський в телефонній розмові вже привітали Володимира Путіна з перемогою.

Розмовляючи з Жириновським, Путін, зокрема, сказав: “Речі, які ви пропонували, ми реалізовували у великих масштабах”, зазначивши, що чекає дуже велика робота і необхідна “консолідація парламенту і всього суспільства”. У свою чергу в розмові з Міроновим Путін підкреслив: “Там, де збігаються наші цілі і програми, ми будемо спиратися на вашу підтримку”.

Ще один кандидат в президенти РФ – Михайло Прохоров – також не ставив під сумнів результати виборів.

“Звичайно, було б для країни краще, якби був другий тур. Але це питання вже не моїх побажань, а того, як голосують громадяни”, – сказав Прохоров на брифінгу в своєму штабі.

За матеріалами РИА Новости, Газета.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.