Новини України. 2 березня. Міністерство оборони пообіцяло не закликати на строкову військову службу випускників навесні.

армія
Випускників навесні не заберуть в армію

Випускники 2012 року не будуть притягнуті до весняного призову. Про це заявив міністр оборони України Дмитро Саламатін, коментуючи особливості весняного призову 2012 року, пов’язані з проведенням в Україні фінальної частини Євро-2012, повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

«Завершення навчання в навчальних закладах на місяць раніше, в травні 2012-го, не спричинить призову випускників на військову службу і не обмежить їх право на отримання вищої освіти. Закликаю юнаків та їхніх батьків не хвилюватися і спокійно готуватися до вступної кампанії. Міністерство оборони забезпечить кожному випускнику 2012 року право на продовження освіти», – цитує прес-служба слова міністра.

За словами Саламатіна, начальник Генерального штабу ЗСУ Володимир Замана спеціальної телеграмою довів відповідну інформацію до відома командування Сухопутних військ, оперативних командувань і військових комісаріатів ВСУ.

Нагадаємо, весняний призов 2012 року буде проходити під час підготовки України до Євро-2012. Однією з умов підготовки до чемпіонату є рішення про завершення навчання в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів I-II ступеня акредитації на місяць раніше – в травні 2012 року. Через це призовники, які закінчують навчання, могли бути навесні призвані на строкову військову службу.

Джерело Зеркало недели 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.