Новини України. 7 березня. Лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок вважає, що сформована в радянські часи традиція святкувати 8 Березня, принижує жінок.

Тягнибок вважає, що 8 березня принижує жінок

“Це дійсно радянське, комуністичне збочення, що для жінки визначили один день на рік. Точно так само, як вони визначали один день у році – свято будівельника, свято енергетика, учителя. І так само один день у році – свято жінки. Мені здається, що для кожної жінки це принизливо”, – заявив Тягнибок.

За його словами, раніше чоловікам прищеплювали те, що в цей день вони повинні допомагати жінкам у роботі по дому.

“У радянські часи прищеплювали, що 8 Березня потрібно винести сміття, помити посуд. Це якась демонстративна зневага жінки, відношення не як до партнера, друга або матері, а як до якогось раба, який раз на рік може мати відпочинок. Справжні українці люблять, поважають, шанують жінок щодня, щовечора, щоночі. А не один раз на рік”, – додав політик.

Лідер “Свободи” повідомив, що в його сім’ї не відзначають це свято.

“У той же час, це справа кожного. На сьогодні це свято отримало трохи інші форми, традиції. Але особисто я його ніколи не відзначав, і навряд чи буду відзначати. У нас у сім’ї це свято ніхто не визнає. І квіти дарую своїм улюбленим жінкам – мамі, дружині, і дівчаткам (дочкам) – не на 8 березня, а постійно”, – додав він.

Джерело ТСН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.