Новини світу. 2 березня. 6 тисяч бійців ОМОНу в найближчі дні прибудуть до Москви з інших регіонів Росії.

ОМОН їде до Москви на вибори

Вони будуть патрулювати вулиці столиці РФ під час проведення президентських виборів. В бійців ОМОНу будуть оформлені відрядження до Москви з 3 до 9 березня.

Можливого ​​відрядження в Москву очікують бійці єкатеринбурзького, челябінського і саратовського ОМОНів. Джерела в ростовському ОМОН також в курсі майбутньої поїздки і відзначають, що від багатьох регіональних підрозділів до столиці мають відправити по 30-50 чоловік, пише “Новая газета”.

Бійців відправляють в повній екіпіровці, типовій для відряджень у гарячі точки, з формулюванням “для запобігання проявам екстремізму”. Категорично заперечують можливість поїздки в Москву представники калінінградського ОМОНу: в області сильні протестні настрої, а крім того, пропутінські молодіжні рухи подали більше 10 заявок на проведення масових акцій 5 березня.

Точна кількість працівників ОМОН не розголошується, проте відомо, що загальна кількість бійців по всій Росії близько 25 тисяч. В Москві їх 2 тисячі, і якщо до них долучиться ще 6 тисяч, то виходить, що близько третини всього складу ОМОН захищатиме вибори президента Росії.

За матеріалами Дождь, NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.