Новини здоров’я. 13 березня. Романтична вечеря з однієї тарілки зближує партнерів, вважають експерти з США.

Романтична вечеря з однієї тарілки зближує партнерів

Спільна трапеза вказує на близькість закоханих і перспективність їх відносин.

Як показало нове дослідження, партнерів, які пригощаються з однієї тарілки під час романтичної вечері і користуються одними столовими приборами, вважають дуже близькими один одному. На думку вчених, обмін слиною відображає особливі відносини між партнерами, а також захищає їх від зараження деякими вірусами.

В ході дослідження волонтерам показували відеоролики за участю чоловіків і жінок за вечерею. У деяких роликах вони ділилися їжею, в той час як в інших їли кожен зі своєї тарілки. Волонтерів просили оцінити, наскільки партнери закохані одне в одного, і наскільки міцними є їхні стосунки. В результаті виявилося, що найближчими вважалися чоловіки і жінки, що ділять між собою трапезу, не гребуючи один одним.

Цікаво, що чоловік, що пригощає жінку їжею зі своєї тарілки, сприймається як більш закоханий, ніж жінка, що годує чоловіка своєї їжею. Можливо, це пов’язано з тим, що чоловіки традиційно вважаються здобувачами їжі.

«Інтимна трапеза є показником готовності партнерів приймати «біологічний матеріал» один одного, і прирівнюється до поцілунків», – уклали дослідники.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.