Новини України. 13 березня. Перший етап лікування екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, скоріш за все, відбуватиметься в медичній частині Качанівської колонії, а другий – в одному з лікувальних закладів міста Харкова.

Юлія Тимошенко
Тимошенко хоче лікуватися лише у Німеччниі

Про це сьогодні розповів на брифінгу виконувач обов’язків Голови Державної пенітенціарної служби України Сергій Сидоренко, передає УНН.

Виконувач обов’язків голови ДПтСУ нагадав, що канадські, німецькі та українські фахівці 13 і 14 лютого проводили обстеження Тимошенко. Потім, за його словами, було зроблено додаткове обстеження 23 лютого.

“На підставі цього були зроблені рекомендації німецькими фахівцями. Вони були розглянуті 7 березня у нас в департаменті членами всіх комісій. І на підставі цього були розроблені рекомендації щодо подальшого лікування (Тимошенко – Ред.)”, – розповів Сидоренко.

Він наголосив, що вчора лікарський персонал установи намагався офіційно вручити рекомендації лікарів, аби забезпечити перший етап лікування безпосередньо в Качанівській колонії за допомогою тієї техніки, яка буде доставлена обласним управлінням охорони здоров’я в Харківській області.

Проте, наголосив він, Тимошенко сказала, що відмовляється лікуватися за цими рекомендаціями, а буде лише проводити лікування в лікарні “Шаріте” у столиці Німеччини, місті Берлін.

Нагадаємо, два професори, які проводили обстеження Тимошенко, були саме з цієї лікарні.

“Я вважаю, що можливо ще потрібна якась консультація для того, щоб Юлія Володимирівна переконалася, що ці рекомендації були оголошені німецькими професорами. Таким чином, лікування й усі подальші події, пов’язані з її здоров’ям, усе це можливо робити на першому етапі в колонії, а другим етапом – це, можливо, буде лікувальний заклад у місті Харкові, який треба визначити теж цією комісією, якщо це буде потрібно. Але для цього потрібне бажання”, – резюмував Сидоренко.

Джерело УНН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.