Новини України. 20 березня. Юлія Тимошенко розчарована програшем опозиції під час виборів мера в Обухові і ще раз закликає соратників об’єднатися.

Юлія Тимошенко
Тимошенко розчарована діями опозиції

Про це екс-прем’єр пише у своєму листі з Качанівської колонії.

“Вони почули кров, вони побачили, що нас можна бити і не очікувати здачі. Вони плювати хотіли на всіх спостерігачів та міжнародну громадськість”, – відзначає Тимошенко.

За її словами, опозиція програла, тому що була розподіленою.

“Знову від нас два кандидати і знову поразка. То невже час нічому не вчить? Хіба важко було відмовитися від амбіцій якоїсь однієї людини та виграти ці вибори, тим більше в Київській області – в області, де ми завжди мали підтримку? Це – ганебно і прикро”, – пише лідер опозиції.

“Люди дивляться на ці вибори, вони чудово бачать всі фальсифікації, але бачать і те, що ми нічого не спроможні зробити. І тому така наша безпорадність здатна викликати епідемію байдужості у людей. Бо кожна людина, яка сьогодні спостерігає за політичним процесом, має повне право сказати: “Якщо вже в них, у лідерів, нічого не виходить, то куди нам впливати на ту політику?” І куди ми зайдемо з такими суспільними настроями?”, – запитує Тимошенко.

Юлія Тимошенко знов попросила соратників об’єднатися.

“Я ще і ще раз закликаю і благаю вас об’єднатися. На всіх рівнях, на всіх округах, на всіх виборах”, – пише вона у листі.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.