Новини України. 9 березня. На думку німецьких лікарів, колишня прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко настільки серйозно хвора, що потребує лікування лише за межами в’язниці.

Тимошенко дуже серйозно хвора

Представники берлінської університетської клініки “Шаріте”, які обстежували українського екс-прем’єра Юлію Тимошенко, вважають, що з огляду на важкість захворювання вона потребує термінового лікування, “по можливості за межами в’язниці”.

Про це медики заявили у офіційному повідомленні клініки у четвер, 8 березня. Провести необхідну терапію за міжнародними стандартами в місці позбавленні волі неможливо “через її складність”.

Напередодні у середу лікарі були присутні на зустрічі у Києві з представниками українських правоохоронних органів, зокрема з генпрокурором Віктором Пшонкою.

Берлінські лікарі Карл Макс Айнґойпль та Норберт Гаас передали свої висновки з приводу стану стану здоров’я Тимошенко українським лікарям, представникам уряду та суду. Також представники “Шаріте” заявили, що українські та німецькі лікарі “дійшли спільної думки” щодо діагнозу колишнього прем’єр-міністра.

Тимошенко почувається дуже погано і потребує термінової терапії, з цим, за твердженням “Шаріте”, погодилися лікарі обох країн.

Діагноз Юлії Тимошенко медики не розголошують, посилаючись на лікарську таємницю. Донька політика, Євгенія Тимошенко, після візиту іноземних лікарів заявила, що у матері “грижа міжхребцевого диска”. За її словами, Юлія Тимошенко не може пересуватися без сторонньої допомоги.

За словами представників “Шаріте”, цієї середи українська прокуратура пообіцяла надати можливість проведення лікування за межами Качанівської колонії.
Також 8 березня керівництво Качанівської виправної колонії дозволило триденне побачення Тимошенко з мамою та донькою з 9 по 12 березня, яке дозволене українським законодавством раз на три місяці.

За матеріалами  Deutsche welle

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.