Новини України. 23 березня. Народний депутат, захисник екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко Сергій Власенко заявляє, що його підзахисна вимагає, щоб її лікували за рекомендаціями німецьких лікарів.

Власенко, якщо захоче, може оприлюднити діагноз Тимошенко

«Тимошенко не відмовляється ні від чого, єдине, чого вона вимагає – це суворого дотримання того протоколу, який написали німецькі лікарі», – сказав Власенко.

Він нагадав, що 14 лютого Тимошенко оглянули німецькі лікарі. За словами захисника, вони єдині, хто зосередив увагу на проблемах зі спиною екс-прем’єра, цього не робили українські фахівці. За результатами обстеження німецькі лікарі написали свої рекомендації.

«Основна рекомендація полягала в тому, що з таким рівнем захворювання Тимошенко можна і потрібно лікувати лише в стаціонарі спеціалізованої клініки», – сказав Власенко, додавши, що лікарі рекомендували негайно почати таке лікування.

«Замість цього з Тимошенко кожен день проводяться слідчі дії, процесуальні дії, і кожен день щодо Тимошенко медична частина колонії становить довідки про те, що з нею можна проводити слідчі дії», – сказав захисник.

Він переконаний, що медики, які працюють в колонії, лише роблять вигляд, що створили стаціонар на території колонії.

Відповідаючи на питання, чи буде оприлюднений діагноз Тимошенко, Власенко зауважив, що Тимошенко дійсно дала дозвіл на оприлюднення уповноваженими особами – їм з донькою Євгенією – конфіденційної інформації, якщо вони вважатимуть доцільним оприлюднити її.

«Ось зараз відбулася передача медичних документів міністру юстиції Лавриновичу. Це відбулося з моєї згоди як уповноваженого приймати таке рішення», – сказав Власенко.

Джерело Цензор.НЕТ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.