Новини економіки. 10 березня. Тігіпко заявив, що введення податку на багатство і на операції з офшорами необхідно для реалізації ініціатив у рамках Нової соціальної політики.

Тігіпко: Нова соціальна політика буде втілена

“Зараз, коли потрібно буде виконати нові соціальні ініціативи, без податку на багатство і на операції з офшорами не обійтися. Я наполягаю, що ці закони потрібно приймати в найближчий час”, – заявив віце-прем’єр-міністр – міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

За його словами, надходження від цих податків очікують на рівні близько 3 млрд.грн. щорічно. Ці кошти будуть направлятися на виплату пенсій.

Серед інших джерел фінансового забезпечення підвищення соціальних виплат в рамках Нової соціальної політики Тігіпко назвав перевищення планів доходів держбюджету і бюджету Пенсійного фонду у зв’язку з економічним зростанням (близько 13 млрд.грн.), надходження від легалізації ринку праці і заробітних плат, перегляд галузевих пільг.

Чиновник упевнений, що Нова соціальна політика, і зокрема, передбачене в рамках цієї політики підвищення соціальних виплат, будуть втілені. “Ми запропонували суспільству 17 соціальних ініціатив, дуже важливих. Такого блоку змін у соціальній політиці не було”, – підкреслив він.

Нагадаємо, Міністерство праці та соціальної політики підготувало кілька законопроектів, спрямованих на боротьбу з тіньовими зарплатами. У Тігіпка хочуть створити новий контролюючий орган і збираються ввести інститут стукачества.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.