Новини політики. 16 березня. Лідер “Сильної України” Сергій Тігіпко отримає посаду заступника голови Партії регіонів у разі злиття його партії з ПР.

Сергій Тігіпко
Тігіпко буде обраний заступником голови Партії регіонів

Про це розповів на брифінгу в п’ятницю розповів лідер фракції ПР Олександр Єфремов, коментуючи з’їзд партії, запланований на суботу.

“Я думаю, що спочатку відбудеться перший етап з’їзду “Сильної України”, який, сподіваюся, прийме рішення влитися у Партію регіонів. Після цього делегація з “Сильної України” візьме участь у роботі з’їзду Партії регіонів. Зїзд Партії регіонів включить до складу партії людей, які визначилися зі вступом, і прийме рішення про те, що Сергій Леонідович вступив до ПР”, – пояснив Єфремов.

“Після чого йому (Тігіпку) буде вручено партійний квиток, він буде обраний заступником голови партії. Після цього, очевидно, та делегація залишить наш з’їзд і проведе другу частину з’їзду “Сильної України”, де вирішить питання про юридичний розпуск партії”, – додав лідер фракції ПР.

Відповідаючи на питання скільки мажоритарних округів під своїх кандидатів отримає Тігіпко в разі злиття, Єфремов сказав:

“Ми не можемо віддати комусь мажоритарний округ, людина може перемогти там, отримавши підтримку виборців. Тому претендувати на округ можна лише у випадку високого рейтингу в ньому”.

Він також додав, що на даний момент вирахувати рейтингових кандидатів неможливо, оскільки ЦВК не порахувало кількість округів, що не дозволяє провести там відповідні соціологічні дослідження.

За матеріалами Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.