Новини світу. 2 березня. Голова федерального суду Монтани Річард Себулл запустив судову перевірку щодо власного жарту про президента США Барака Обаму, визнавши її расистською.

Суддя невдало пожартував

Його електроний лист з анекдотом, який ображає главу держави, випадково потрапив у пресу, після чого судді довелося офіційно вибачитися.

Ще одну скаргу на нього подала непартійна організація Common Cause, звинувативши його в порушенні судової етики, а група правозахисників з Монтани почала збирати підписи за його відставку.

Лист з темою “Мамині спогади” було відправлено 20 лютого з робочою електронної пошти Себулла шести близьким друзям і знайомим судді. У ньому переказувався наступний анекдот: “Маленький хлопчик запитує в мами: “Мам, а чому я чорний, а ти біла?” Мама відповідає: “Навіть і не питай, Барак! Судячи з того, що я пам’ятаю після тієї вечірки, радій, що ти не гавкаєш!”

Друзі судді переслали лист далі, і в підсумку він потрапив до редакції газети The Great Falls Tribune. У середу, 29 лютого, суддя офіційно зізнався, що відправляв лист з образливим анекдотом, і вибачився за цей жарт. Він заявив, що усвідомлює расистський натяк в анекдоті, але сам расистом не є. За його словами, він не підтримує президента Обаму, і тому сприйняв анекдот про нього як політичний.

На наступний день, 1 березня, суддя відправив офіційні вибачення Бараку Обамі та його родині.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.