Новини України. 27 березня. Федеральний суд округу Колумбія відмовився розглядати позов, в якому Луценко вимагає визнати його кримінальне переслідування незаконним і політично мотивованим.

Американський суд знову відмовився розглядати позов Луценка до Пшонки

Позов подали в грудні 2011 року. Луценко вимагає визнати його кримінальне переслідування незаконним і політично мотивованим, а також стягнути на його користь компенсацію моральної шкоди.

Як повідомлялося, в лютому суд відхилив позов у ​​зв’язку з тим, що позивач не виконав його розпорядження без пояснення причин. Зокрема, Юрій Луценко у встановлений строк не зумів поінформувати суд про те, як проходить повідомлення відповідачів.

Після цього захист Луценка подав в суд клопотання про відновлення провадження за позовом. Адвокати зазначили, що готові надати необхідний звіт про повідомлення відповідачів. Однак, 26 березня суд відхилив клопотання, ухваливши, що причини, наведені захистом Луценко в його виправдання, недостатньо переконливі.

Крім генерального прокурора Віктора Пшонки відповідачами за позовом виступали його перший заступник Ренат Кузьмін, а також співробітники генпрокуратури Сергій Войченко та Антон Зінченко.

Луценко заарештований в кінці 2010 року. Йому пред’явили звинувачення в розкраданні державного майна та перевищенні повноважень, зокрема, незаконному оформленні на роботу в МВС свого особистого водія, а також в порушеннях, пов’язаних з наданням останньому квартири і нарахуванням пенсії.

Як відомо, 27 лютого цього року Печерський районний суд Києва засудив Луценка до чотирьох років позбавлення волі. Сам засуджений назвав вирок політичною розправою. Адвокати екс-міністра подали апеляції на вирок.

За матеріалами ZN.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.