Новини світу. 30 березня. Дюссельдорф запрошує студентів підробити машиністами трамваїв, щоб зменшити навантаження постійних працівників у години пік.

Студентам пропонують водити трамваї в Дюссельдорфі

Коли студентам потрібні гроші, вони зазвичай влаштовуються офіціантами, секретарями або таксистами. Дюссельдорф пропонує нову можливість – стати тимчасово водієм трамваю і отримувати 11-13 євро за годину.

“У години пік постійні машиністи часто не справляються з навантаженням, тому ми вирішили проводити прискорений курс навчання для студентів місцевих навчальних закладів”, – повідомив представник місцевої транспортної компанії Георг Шумахер.

“Прискорений курс не означає, що пасажири трамваїв, керованих студентами, будуть наражатися на небезпеку. Тимчасові працівники будуть вивчати механіку, правила дорожнього руху та розклад, так само, як і постійні машиністи. Проте студентська допомога – це не вирішення проблеми нестачі кадрів. Тільки в цьому році понад 60 машиністів підуть на пенсію, а молодь не прагне зайняти їх місце”, – додав Шумахер.

В Дюссельдорфському університеті Генріха Гейне навчаються 25 тисяч осіб, а міські трамваї щодня перевозять до 70 тисяч пасажирів.

За матеріалами euromag

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.