Новини України. 25 березня. Сполучені Штати Америки готові надавати підтримку Україні в питанні зміцнення енергетичної безпеки.

США можуть допомогти Україні з ГТС

24 березня в рамках Брюссельського форуму міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко обговорив зі спеціальним представником Державного секретаря США з питань енергетики Річардом Морнінгстаром шляхи посилення енергетичної безпеки в Європі.

При цьому глава МЗС України підкреслив важливість залучення ресурсів міжнародних фінансових інститутів для модернізації газотранспортної системи України.

“Представник США зі свого боку підтвердив готовність США надавати підтримку Україні в питанні зміцнення її енергетичної безпеки”, – наголошується в повідомленні українського зовнішньополітичного відомства.

Відбувся також обмін думками з приводу перспектив розвитку україно-американських відносин в енергетичній сфері.

В цей же день Грищенко виступив в дискусії “Східноєвропейські партнери: рух на Захід, Схід чи в нікуди?” і взяв участь в тематичних дебатах “Європейське сусідство: більше за більше або просто нічого?”, присвячених розвитку Європейської політики сусідства.

Раніше США заявляли, що поліпшення енергоефективності та пошук альтернативних джерел енергії в Україні буде сприяти вирішенню її газового спору з Росією.

За матеріалами Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.