Новини здоров’я. 16 березня. Захоплення спортом може негативно позначитися на здатності жінок до зачаття, вважають експерти з Данії.

Фізкультура корисна для здоров'я майбутньої матері

Рухливість – це плюс для жінок, які мріють завагітніти, але не слід занадто сильно старатися.

Як показало нове дослідження, жінки з нормальною вагою, що захоплюються спортом, вагітніють не так швидко, як їх однолітки, не виснажують себе тренуваннями. Цікаво, що ці висновки не стосуються повних жінок: скільки б вони не займалися спортом, він позначався на їх фертильності лише позитивно.

При цьому варто пам’ятати, що фізкультура корисна для здоров’я майбутньої матері. Помірний рівень фізичної активності підвищує шанси завагітніти у всіх жінок, незалежно від ваги. Жінкам без проблем із зайвими кілограмами, які бажають зачати дитину, радять залишити інтенсивні тренування, замінивши їх прогулянками та іншими видами вправ, що не вимагають великих зусиль.

Як показали попередні дослідження, професійний спорт порушує менструальний цикл жінок, знижує кількість овуляцій і навіть припиняє менструальні кровотечі. Також, активні вправи можуть перешкоджати прикріпленню заплідненої яйцеклітини до стінки матки, без чого вагітність стає неможливою.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.