Новини здоров’я. 27 березня.  Ваш чотириногий друг може навчити вас, як бути здоровим.

пес,
Собаки відрізняються набагато здоровішим способом життя

Собаки відрізняються набагато здоровішим способом життя, який слід переймати і їх господарям, вважають лікарі з США.

Перше, чого варто повчитися у собак, це бути фізично активними. «Подивіться на собак – вони хочуть гратися на вулиці весь час! Вони хочуть бігати, використовувати свої лапи і зміцнювати м’язи, розвивати витривалість і спалювати енергію», – розповідають експерти.

Друга здорова звичка собак, багато в чому, завдяки господарям, – це строго певна кількість їжі. Зазвичай господар годує свого вихованця в певний час і кладе йому в миску приблизно однакові порції. До свого власного харчування слід виробляти той же підхід.

Поспостерігайте, як і коли спить ваша собака. Для собаки сон – завжди в пріоритеті, про що не слід забувати і людям.

Вчіться співчуття у своїх чотириногих друзів. Собаки дуже швидко прощають, а люди, здатні забувати образи, менше зляться і відчувають менше шкідливого для здоров’я стресу.

Подяка – одна з характерних рис собак. Людям варто повчитися бути вдячними, оскільки це зміцнить їх стосунки з оточуючими і сприятиме психічному та емоційному благополуччю.

Крім іншого, собаки не замикаються в своїх емоціях і не соромляться вихлюпувати їх, як це роблять люди, від чого в їх житті набагато менше стресу, ніж у їхніх господарів.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.