Новини технологій. 3 березня. Компанія Research in Motion (RIM) запропонувала розблоковувати телефони шляхом постукування пальцем по корпусу пристрою певного ритму.

Смартфон BlackBerry

Спосіб описаний в патентній заявці RIM, яку компанія подала на розгляд в 2006 році. Патент виданий в кінці лютого 2012 року.

Користувачеві пропонується придумати ритм, який він буде вистукувати пальцем по апарату. Розпізнаватиме удари вбудований в телефон акселерометр. Фіксуються кількість ударів, їх сила і часовий проміжок між послідовними ударами.

Ударяти пропонується по задній панелі телефону вказівним пальцем. На думку авторів патенту, при утриманні апарату в руці найбільше навантаження припадає на великий, середній і безіменний пальці і на мізинець, а вказівний залишається вільним.

У патенті пропонується використовувати умовний стук замість текстового пароля на розблокування телефону або в поєднанні з ним. Таким способом також можна захистити окремі додатки.

Альтернативні текстовому паролю способи захисту мобільних апаратів пропонують і інші компанії. Так, Google вбудувала в ОС Android 4.0 функцію Face Unlock (“Фейсконтроль”). В цьому випадку ідентифікатором служать риси обличчя користувача, які телефон розпізнає за допомогою вбудованої камери.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.