Новини України. 12 березня. Туристи, які мали акційні абонементи для катання на гірськолижному курорті “Буковель” заблокували підйомник. Для вирішення ситуації викликали “Беркут”.

Лижний патруль розганяє лижників і "бордерів"

Інцидент трапився 10 березня, коли власники абонементів для спуску по гірськолижних трасах виявили, що вони не працюють. Людям сказали, що вони зможуть кататися завтра, а не сьогодні, незважаючи на те, що на абонементі вказана дата його дійсності з 10 березня. Туристам не вдалося дочекатися зустрічі з керівництвом курорту, тож вони вирішили організувати блокування підйомника.

За словами користувача Youtube Lembergian, який виклав відеозапис в інтернет, “вирішення” проблеми тривало близько 3-ох годин. Для цього навіть залучили “Беркут”. Після незначних сутичок з лижним патрулем, туристам дозволили кататися від дати зазначеної на абонементі.

Натомість ГК “Буковель” вже вибачився за прикрий інцидент.

“Звертаємось до всіх людей, які отримали незручності 10.03.2012 року з проходом через турнікети з акційними абонементами “Все й одразу”. Ви маєте можливість безкоштовно отримати один день катання в період до 15.04.2012 року. Звернення будуть прийматись до 25.03.2012 року. Системою пропуску зафіксовано абонементи, які мали обмежений доступ”, – йдеться в повідомленні розміщеному на сайті курорту.

ВІДЕО

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.