Новини світу. 17 березня. Нащадок убитого лівійського диктатора Муаммара Каддафі Ганнібал не встиг стати володарем розкішного круїзного судна до повалення полковника.

Ганнібал Каддафі

Четвертий син колишнього глави Джамахірії Муаммара Каддафі Ганнібал замовив для себе особистий круїзний лайнер, який міг вмістити до 3500 пасажирів.

Ганнібал Каддафі був професійним моряком і очолював індустрію суднобудування при уряді полковника.

Рішення про будівництво приватного судна прийшло до нащадка диктатора після того, як він не зміг зафрахтувати круїзний лайнер для себе і своїх наближених в короткі терміни.

В якості головної прикраси корабля Ганнібал наказав побудувати 120-тонний акваріум для двох тигрових акул, двох великих білих акул і двох чорних рифових акул.

Утримуванням хижаків повинні були займаються чотири кваліфіціровнних морських біолога.

Після того як повстанці скинули правлячий режим полковника Каддафі, частина його сім’ї разом з Ганнібалом покинула межі Лівії і отримала притулок в Алжирі.

Контракт з сином тирана був перерваний, і судно було виставлено на продаж. Новим власником лайнера стала одна з найбільших круїзних компаній в світі – MSC Cruises.

У свій перший рейс навколо грецьких островів корабель відправиться в березні 2013 року, проте пасажири не зможуть насолодитися спогляданням шести акул: від екстравагантного задуму було вирішено відмовитися.

Джерело  lifenews.ru 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.