Новини України. 19 березня. Відео. Чоловік «дуже схожий» на сина радника президента Ганни Герман Миколи Германа пропонував журналістові хабар у розмірі $ 500 за те, щоб у ЗМІ не потрапив відеозапис того, як він сідає за кермо машини після з’їзду Партії регіонів

Микола Герман написав у блокноті журналіста «$ 500»

Як пише інтернет-видання Обком, журналіст видання зняв відео, як Ганна Герман і її син після з’їзду Партії регіонів сідали в автомобіль Mercedes «кубик». При цьому Микола Герман сів за кермо автомобіля.

Після цього до журналіста підійшов чоловік, який «був разюче – як дві краплі води – схожий на Миколу Германа» і заявив, що «хотів отримати… мати фото, які» робив журналіст.

На запитання: «А для чого це Вам? Ви б не хотіли, щоб ці матеріали з’явилися в пресі?», Герман відповів:« Ну, в цілому, так». «Ну, справа в тому, що це не моя машина, і не хотілося б, щоб…» – пояснив він.

Після цього, Микола Герман попросив записати номер його помічника, щоб журналіст віддав йому відеоматеріали. При цьому син радника президента написав у блокноті журналіста «$ 500». «Ось це… буде Вам», – промовив він.

ВІДЕО

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.