Новини України. 31 березня. Жертва ще одного миколаївського садиста 18-річна Олександра Попова, яка знаходиться більше 20 днів у комі, почала реагувати на голос мами.

Олександра Попова знаходиться більше 20 днів у комі

Нагадаємо, дівчину жорстоко побили в Миколаєві в той же вечір, коли була зґвалтована Оксана Макар. Олександру знайшли в парку без одягу. У неї були серйозна травма мозку, розрив легені, перелом кісток носа і щелепи, перелом ребер, а на шиї сліди від задушення. Садист затриманий, повідомляє Сегодня.

Ми зв’язалися з мамою дівчини Аллою Миколаївною. Жінка натхненно розповіла нам, як дочка відреагувала на її голос.

«Мене вчора вперше пустили провідати дочку в лікарні. Я поцілувала її і гладила по руці. Стала просити її скоріше видужувати, що влітку поїдемо з нею на море відпочивати, – ділиться Алла Миколаївна. – Кажу їй, Сашенька, ти ж мене так і не навчила користуватися мобільним телефоном. І тут у неї руки і ноги трохи засіпалися і вії почали тремтіти. Значить, вона чує мене! Це така радість! Я хочу, щоб до Сашеньки прийшов священик, окропив святою водою і відпустив гріхи. Це їй тільки допоможе швидше прийти до тями. Сподіваюся, лікарі дозволять».

Медики поки стримані в прогнозах. «Дівчина перебуває у важкому стані, – каже нам головний лікар ЛШМД Миколаєва Олександр Дем’янов. – Хоча ми помічаємо, що вона хоч і дуже повільно, але йде на поправку».

«Я чула. що мама Оксани Макар дасть грошей на допомогу моїй доньці. Ще фонд Ріната Аметова взяв на себе оплату лікування Саші. Коли донька одужає, я гроші обов’язково віддам або передам для хворих дітей», – говорить Алла Миколаївна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.