Новини України. 15 березня. Сьогодні мер Миколаєва Чайка провів прес-конференцію у зв’язку з резонансною подією – згвалтуванням юної мешканки міста Оксани Макар.

Шансів вижити у Оксани мало

На конференції сьогодні були присутні медики, зокрема, головлікар міської лікарні номер 3 – Чеботарьов, Бекало – лікар станції швидкої допомоги, а також Приходько – заступник голови міськуправління охорони здоров’я Миколаєва. В рамках заходу Чайка повідомив медикам, що сьогодні він був у лікарні, де перебуває постраждала Макар. Біля її палати знаходиться охорона – зазначив мер – а також відомо, що сьогодні в палату до постраждалої прибудуть медики з опікових центрів Києва та Донецька, щоб оглянути її і повідомити про її стан журналістам.

В рамках прес-конференції виступив і головний лікар Чеботарьов. Він підкреслив, що дівчину доставили в лікарню з опіками 4 ступеня та ураженням 55-60 відсотків шкіри. Їй вже ампутували праву руку, і, можливо, буде потрібно ще ампутація і правої нижньої кінцівки – додав медик. Якщо ж говорити в цілому про шанси її на виживання, то вони мінімальні, їх практично немає – підбив підсумок головлікар.

Джерело УРА-Информ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.