Новини технологій. 21 березня. Компанія Varia Holdings подала в суд на Samsung і RIM (виробник пристроїв Blackberry) за порушення патенту на спосіб введення “смайликів” в мобільних телефонах.

З Samsung і RIM судяться, за використання "чужих" смайлів

Varia Holdings стверджує, що саме вона запатентувала спосіб введення “смайликів” в SMS, при якому користувач може вибрати потрібний “смайлик” в спеціальному меню, а не вводити його вручну.

На думку компанії, багато мобільних телефонів Samsung і RIM порушують патент, дозволяючи вибирати “смайли” у виринаючому меню. Серед них такі моделі, як Samsung Nexus S, Captivate, Epic і Galaxy Nexus, а також Blackberry Bold, Curve, Pearl і Storm.

Технологія була запатентована в 2005 році. У 2007 році її передали Wildseed, стартапу з Сіетла, пізніше купленого AOL. Потім від AOL відокремилася нова фірма під назвою Varia Mobile. У неї перейшли кілька співробітників Wildseed і разом з ними патентні права на технологію введення смайликів. Очевидно, що між Varia Mobile і Varia Holdings існує взаємозв’язок, але компанії не побажали уточнювати, якого типу.

Кілька місяців тому Samsung подала в суд на Apple за порушення чотирьох патентів, що також стосуються застосування смайликів. У новому позові Varia Holdings посилається на цю справу на підтвердження того, що “Samsung стежить за патентними заявками на технології, пов’язані з її продукцією”, і знала про існування патенту на введення “смайликів” з самого початку.

Samsung володіє більш ніж 21 800 американських патентів, виданих в період з січня 2007 року по січень 2012 року, 99 з яких знаходяться в тому ж класі і підкласі, що і патент на “смайлики”, йдеться в позовній заяві Varia Holdings.

За матеріалами Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.