Новини України. 7 березня. За ініціативою політичного клубу «Альтернатива» оголошено збір підписів під зверненням, автори якого вимагають від президента Віктора Януковича виконання передвиборних обіцянок про державний статус російської мови, інтеграції з Росією і т.п.

Януковичу написали листа українські росіяни

«Ми не бажаємо терпіти далі гуманітарне свавілля, що межує з безумством, яке творилося в роки “веселої помаранчевої п’янки і похмурого похмілля” і продовжує, на жаль, цвісти “буйним чортополохом” і нині при Вас. Пане Президенте! Ми, російськомовні громадяни України, її корінне населення, що складає переважну частину саме Ваших виборців, не приймаємо і не погоджуємося із проведеною гуманітарною політикою», – йдеться в заяві.

«Ви вперто декларуєте ідею безальтернативності “європейського вибору” народу України, при цьому навіть не цікавлячись його думкою. У Вашій передвиборній програмі такої тези не було! Ми голосували за Вас, пам’ятаючи, що Ви як православний християнин не можете не пам’ятати слова нашого святого – Лаврентія Чернігівського: “Росія, Україна, Білорусь – це є Свята Русь!»,- зазначають автори документа.

«І ця відповідь Вам відома – переважна більшість не бажає бути глушиною на задвірках Європи і постачальником прислуги і дешевої робочої сили. Ми стоїмо за економічне, політичне, військове, духовне, гуманітарне співробітництво з нашими історичними братами, тобто за Євразійський Союз (включаючи ТЗ, ЄЕП)», – пояснюється у зверненні.

«Пане Президенте! Чому нас, корінних жителів нашої землі, росіян з діда-прадіда Київської Русі, російськомовних громадян держави Україна, цинічно намагаються представити «національною меншиною»? Чому велика російська мова, корінна мова нашої землі, якою писали і говорили такі видатні уродженці Малоросії, як Сковорода, Безбородько, Гоголь, Булгаков, Вернадський, Короленко, Бердяєв та багато інших, Ваші ж соратники і підлеглі перетворюють на «мову етнічної меншини»? Ми не забули, як хам, який проліз в крісло міністра культури, знущався над нами і обзивав велику і могутню російську мову «собачою мовою». Що ж змінилося з Вашим приходом? Які позитивні зрушення щодо російської мови відбулися за цей час? Відповідь – ЖОДНИХ! Хіба ЦЕ Ви, пане Президенте, обіцяли своїм виборцям», – заявляють автори листа до Януковича.

«При Вашому потуранні, пане Президент, триває реабілітація і героїзація фашистських прислужників, безкарне поширення (в т.ч. школах!) нацистської літератури, що прославляє карателів “Нахтігаля” та СС “Галичина”, їх іменами називаються вулиці, школи та громадські будівлі!», – також говориться в зверненні.

«Віддаєте Ви собі звіт в тому, наскільки далеко зайшли в потурання купці маргіналів з числа націонал-фашистської мерзоти і пішли на угоду з совістю!? Невже Ви розраховуєте подібними діями завоювати серця громадян України», – наголошується в документі.

Як повідомив один із засновників «Альтернативи» київський оглядач Дмитро Скворцов, за 2 дня збору підписів під зверненням до Януковича вже підписалося близько 700 осіб.

Джерело Новый регион 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.