Новини світу. 30 березня. Російський концерн “Іжмаш” готовий передати Індії ліцензію на виробництво автоматів Калашникова.

Індія виготовлятиме автомат Калашникова

Як заявив заступник генерального директора “Ростехнологій” Микола Волобуєв, військово-технічне співробітництво з Індією вже досягло того рівня, коли основна увага приділяється створенню спільних підприємств та організації ліцензійного виробництва.

У червні 2010 року ліцензійне виробництво автоматів Калашникова почалося в Венесуелі. Це виробництво ведеться на венесуельському підприємстві, на яке раніше було поставлено російське обладнання. У 2011 році планувалося завершити будівництво заводу з виробництва “Калашникових” та підприємства з випуску патронів до них. Контракт на будівництво підприємств був підписаний в 2009 році.

В даний час на озброєнні Індії стоять автомати АКМ, поставлені в країну ще при СРСР, а також деяку кількість новіших АК-103, що використовуються переважно правоохоронними та охоронними структурами. Крім того, індійські військові використовують серію стрілецької зброї INSAS національної розробки.

За матеріалами delfi

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.