Новини світу. 11 березня. Уряди Росії, Білорусі та Казахстану виступили проти застосування економічних санкцій щодо Білорусі.

Назарбаєв, Мєдвєдєв, Лукшенко

Спільну заяву урядів трьох країн опубліковано в неділю на офіційному сайті уряду РФ.

“Дії в дусі спільного підходу, погодженого главами держав Республіки Білорусь, Республіки Казахстан і Російської Федерації, а також з урахуванням неодноразових заяв США і Європейського Союзу про можливість застосування економічних обмежень до однієї з держав – членів Митного Союзу (Єдиного економічного простору) уряди Республіки Білорусь, Республіки Казахстан і Російської Федерації підтверджують неприпустимість використання заходів економічного тиску або примусу”, – йдеться в заяві.

Там зазначається, що подібні заходи створюють штучні бар’єри в торгівлі і необгрунтовані перешкоди економічній взаємодії на території Митного союзу/Єдиного економічного простору.

На думку урядів трьох країн, санкції “утискають законні інтереси економічної безпеки держав, що загрожує завданням збитків продуктивному взаємовигідному співробітництву, розвитку інтеграційних процесів на євразійському континенті”.

“Це буде мати негативні наслідки, насамперед для простих громадян”, – підкреслюється в заяві.

Уряди Білорусі, Казахстану і РФ твердо переконані, що тільки рівноправний і поважний діалог буде сприяти врегулюванню міжнародних розбіжностей, і виступають за відмову від будь-яких дій, що перешкоджають такому діалогу.

Джерело  vsesmi.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.